Trawy, która zabija pasożyty w sposób naturalny

Istnieje wiele potężnych ziół, które są używane do leczenia infekcje pasożytnicze. Ale zanim zaczniesz eksperymentować z środki ochrony prawnej, przeczytaj, aby dowiedzieć się najlepszym sposobem, aby naturalnie zabić pasożyty

Zanim będziemy nurkować w, wiem, że nie zaleca się przyjmować jakieś zioła, jeśli pracujesz z zawodowym lub, jeszcze lepiej, funkcjonalne medycyny lekarz z doświadczeniem w pracy w pasożytniczych zakażeń. Jest idealny jeśli były praktyków holistyczne styl życia od jakiegoś czasu. To dlatego, że pierwszy i najważniejszy krok do leczenia zakażenia staje się twój system odpornościowy funkcjonuje optymalnie.

Stamtąd, jednym z ostatnich kroków będzie eksperymentować z ziołami. Aby pomóc w tym procesie, jeśli podejrzewasz, że masz infekcję lub jest planowane coroczne oczyszczenie, oto niektóre z najlepszych naturalnych produktów spożywczych i preparatów ziołowych, naturalnie, zabić pasożyty.

Najlepsze Zioła I Ich Zalety

Świeży Czosnek

To może być zaskoczeniem, ale nie lekceważ tego gospodarstwa domowego trawy. To jest rzeczywiście wśród z najbardziej skutecznych ziół w celu oczyszczenia organizmu z wszelkich niepożądanych organizmów. Czosnek jest w stanie spowolnić i zabić ponad 60 gatunków grzybów i 20 rodzajów bakterii, a także niektóre z najbardziej zaawansowanych wirusów.

Czosnek ma historię zabijania pasożytów i kontrola wtórnych zakażeń grzybiczych. On także usuwa toksyny, delikatnie stymulując jego likwidacji, a także ma właściwości przeciwutleniające, aby chronić przed utlenianiem, spowodowane przez pasożyty toksyny. Aktywne składniki czosnku, które zabijają pasożyty allicyna i ajoene. Połączenia te mogą zabić ameby, w tym jedną komórkę odmian, a także owsiki i glista.

Allicyna nie jest obecny w czosnku w swoim naturalnym stanie. Kiedy czosnek posiekany lub w inny sposób uszkodzone, enzym alliinase działa na chemiczne alliina, przekształcając go w allicyna, aktywny składnik, przyczyniając się do jej sukcesu do zabijania pasożytów.

Aby uzyskać jak najwięcej z czosnku, pamiętaj, aby używać go rozdrobnione lub sokiem. Zacznij z 1 ząbkiem i swój sposób pracy do, jak wiele, jak można strawić.

Nasiona Ogórka

Nasiona ogórka są wykorzystywane jako naturalny środek do usuwania pasożytów w przewodzie pokarmowym. Proszek z nasion ogórka może być stosowany do leczenia tasiemców, ale również i spożywane, nawet jeśli nie masz pasożytów, jako środek zapobiegawczy.

To dlatego, że ogórki, oczywiście, też warzyw. Są one skuteczne z powodu enzymów w ogórkach i nasiona, które zabijają robaki. Szukać nasiona ogórka, zemleć na proszek i dodać 1 łyżeczka. w koktajle codziennie podczas oczyszczania.

Papaja

Słodkich, tropikalnych owoców, zazwyczaj nie zaleca się przy walce z pasożytami. Jednak to właśnie ten owoc ma zdolność do niszczenia wielu pasożytnicze robaki, w tym jelitowe robaki i tasiemca. Najmocniejsza część płodu-to faktycznie nasienie.

University of Maryland medical center zaleca mieszankę miodu i nasion papai, który został znaleziony, aby oczyścić z odchody pasożytów. Jeśli masz zamiar spożywać owoce dla własnej korzyści, to lepiej usunąć skórę i fermentacji w яблочном occie w ciągu jednego dnia. Chcesz, aby jeść osiem uncji hodowanych papai i pić 2 uncje w solance, w ciągu 4 dni.

Jeśli chodzi o papai, najmocniejsza część płodu-to faktycznie nasienie.

Choudhary, m. d., neurolog i lekarz Аюрведу, można przypuszczać, że to papaja smoothie przepis: wziąć nasiona średniej wielkości papai i zmielić je w młynku do kawy. Następnie dodać łyżkę organicznego oleju kokosowego. Następnie dodać około szklanki mleka kokosowego i innych papaja; wreszcie, wymieszać aż do uzyskania jednorodnej masy. Pić codziennie rano koktajle w terminie co najmniej 7 dni z rzędu.

Ząbek

Goździk zawiera najbardziej potężny agent bakteriobójcze w ziołowe królestwo, znać jako eugenol. Zawiera on również кариофиллен, który jest silnym środków przeciwbakteryjnych. Składniki te są dystrybuowane za pośrednictwem krwi, zabija mikroskopijne pasożyty i pasożytnicze larwy i jaja.

Goździki są bardzo skuteczne w niszczeniu malarii, gruźlicy, cholery, świerzbu i innych pasożytów, wirusów, bakterii i grzybów, w tym Candida. Goździk również zniszczyć wszystkie rodzaje Шигелл, gronkowce i paciorkowce. Jego najlepiej spożywać z orzecha czarnego orzecha i piołunu.

Surowe Nasiona Dyni

Są one w stanie zabić jaja, i zawierają naturalne tłuszcze, że jest toksyczny dla jaj pasożyta. Curcurbitin w nasionach dyni wykazały, антипаразитарное działania, ponieważ posiada zdolność do sparaliżować robaki, tak, że spadają na ściankach jelit.

Chińscy naukowcy wykorzystali nasiona dyni do leczenia ostrego schistosomiasis i robaki zarażenia. Wiele нахлебники formuły zawierają dyniowy, ale to nie jest wiele do zrobienia kilku kapsułek. Potrzebujesz pół szklanki na raz, naprawdę działa. Do mielenia w młynku do kawy i dodawać do sałatek lub smoothie.

Kurkuma

Jest to chyba jeden z najsilniejszych ziół i przydatne dla wszystkich. Ma silne właściwości. to przeciwnowotworowy, przeciwzapalne, gojenie się ran, dżdżownica-zakazuje, i w ogóle oczyszczania organizmu. Jest to bardzo bezpieczna, trawa regularnie spożywać w celu utrzymania zdrowia, a także do stosowania w celach leczniczych. Para z olejem kokosowym i czarnym pieprzem do poprawy absorpcji.

Imbir

Członka rodziny kurkuma, imbir ma wiele podobnych cech. To także poprawia krążenie i pomaga przy problemach z trawieniem. Jest to szczególnie dobre dla gazu i nudności związane z pasożytem obumierają. To również zwiększa produkcję kwasu w żołądku, który zabija pasożyty i chroni nas przed zakażeniem na pierwszym miejscu. Świeży imbir lepiej celu usunięcia śluzu, podczas gdy mielony imbir lepiej do izolacji cieplnej układu pokarmowego. Wziąć obie.

Кайен

Ten gorący pieprz jest silnym anty-grzybicze. Najlepsze Cayenne ma zdolność niszczyć grzyby, pleśnie, pasożyty na kontakt! To poprawia krążenie i zdrowie, a także zwiększa skuteczność innych ziół, gdy używany w połączeniu z nimi. Spróbuj kiełki nasiona dyni przyprawione imbirem i кайенским dla smaczną przekąską, i lekarstwo do leczenia niedrożności błędów! Najlepsze afro-cayenne.

Zielona skórka z Czarnego orzecha

Tym wykazano, mają potężny wpływ na zabijania wielu gatunków pasożytów. Wysuszony i zmielony zielony obudowa z czarnego orzecha zawiera taniny, który jest organiczny jod, a także juglandin.

Orzech czarny był używany od wieków do wydalenia różnych gatunków dżdżownic, w tym pasożytów, które powodują podrażnień skóry, takich jak grzybica. Ona nasyca krew w tlen, co również przyczynia się do zabijania pasożytów.

Możesz znaleźć czarny orzech rośnie dziko w bród.

Orzech czarny jest bardzo skuteczny przeciwko tasiemców, pinworm, Candida albicans (pleśniawki) i malarią. Jest również skuteczny w obniżaniu poziomu cukru we krwi i pomaga organizmowi pozbyć się toksyn. Najlepiej, można znaleźć te dzieci rosną na ulicy dziko w bród. Mam drzewo na moim podwórku, co daje więcej, niż mogę używać! Twój najlepszy zakład musi przyjmować ducha nalewki trzy razy dziennie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *